FloweryBox - İptal ve İade Koşulları İle Güvenli Online Alışveriş Sayfanız

İptal ve İade Koşulları

Sipariş İptal Etme Koşulları:

Siparişlerinizin iptalini gerçekleştirmeden önce lütfen kargoya verilmediğinden emin olunuz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse gün içinde akşam 17.00’a kadar tüm iade işlemleri başlatılacaktır. İptal işlemleri akşam 17.00’dan sonra gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde tarafınıza iade işlemleri başlatılacaktır.

Sipariş İade Etme Koşulları:

 

 – İadeler mutlaka orijinal kutusu ya da ambalajı içinde yapılmalıdır.

 – Orijinal kutusu/ambalajı zarar görmüş ya da kargo etiketi/bandı yapıştırılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 – İade yapmak istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargo aracılığıyla 100900805 iade kodu ile birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.  

 – Ürünlerinizi teslim alırken mutlaka teslim eden kargo firmasının yanında kontrol ediniz.

– Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri teslim almayınız. Ürünler zarar görmüşse mutlaka kargo yetkilisine tutanak             tutturunuz.

 – Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri iade etmekle yükümlüdür.

 – Ürün iade işlemi yaparken Yurtiçi kargo ile yapılan gönderimlerde, (sözleşme numaramız kullanılmalıdır) kargo masrafı firmamız tarafından   karşılanmaktadır.

 – Diğer kargo firmaları ile göndermeniz durumunda kargo masrafları sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

 

 – Yurtiçi Kargo dışında karşı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

 İade etmek için siparişinizdeki ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 2 gün içerisinde, orijinal kutusuna ve ürüne zarar vermeden, ürünün geri satılabilir nitelikleri kaybolmamış olması şartıyla, faturasıyla birlikte Yurtiçi kargo ile yukarıda belirtilen koşullarda ücretsiz olarak   gönderebilirsiniz.

 

 – İade işlemleri ve para iadesi süreci, ürünün firmamıza ulaştığı tarihten itibaren, ortalama 30 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

 

       İade gönderimleri, Yurtiçi Kargo‘nun en yakın şubesine, sözleşme numarasını bildirerek,  “ÜN ÇİÇEKÇİLİK TARIM İNŞ.NAK.TUR. TİC. SAN.İTH.VE İHR.LTD.ŞTİ.”  adına iade etmek istediğinizi belirterek yapılmalıdır.

Hakkımızda

Alışveriş Bilgileri

Hesabım

Kargo Durumu Sorgula

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.  KUTLU SELEN